YENİ UZMANIMIZ KARDİYOLOJİ KLİNİĞİNDEN
07 Nisan 2021

Kardiyoloji Kliniğimizde uzmanlık/denklik eğitimi gören Asistanlarımızdan Dr. Said İSMAİLLLER 27.03.2018 tarihinde, ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak Kardiyoloji Uzmanı oldu. Dr. Said İSMAİLLLER’in, uzmanlık sınavında jüri üyesi olarak Kardiyoloji Kliniği Eğitim Sorumlusu Prof . Dr. Tahsin BOZAT, Kardiyoloji Kliniğinden Doç. Dr. Mehmet MELEK, Kardiyoloji Kliniğinden Doç. Dr. Mehmet DEMİR, Kardiyoloji Kliniğinden Doç. Dr. Fatma Özlem ARICAN ÖZLÜK, Uludağ ünivrsitesi tıp Fakültesi Kardiyoloji Kliniğinden Prof. Dr. Mustafa YILMAZ yer aldılar.

Dr.Said İSMAİLLER, Hastanemizde Uzmanlığını alan 131 Asistanımız oldu. Dr '’Said İSMAİLLER’i sınav sonrasında kutlayan jüri üyeleri; "Uzmanlığını alan her asistanımız bizlere ayrı bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Hastalarımızı sağlık hizmeti sunmak onları şifa ile evlerine yolcu etmek bizleri ne kadar mutlu etse de, hastalarımıza hizmet verecek yeni uzmanları kazandırmak da bizlere ayrı bir heyecan vermektedir.

Hastanemizin asli görevlerinden olan eğitim görevini başarıyla yapmanın vermiş olduğu huzur ile yorgunluklarımızı unutmakta ve geleceğe umutla bakmaktayız.''diyerek Hastanemizin yeni uzmanına bundan sonraki mesleki yaşamında başarılar dilediler.

  • kardiyolojiyeniuzman.jpg