Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde uzmanlık eğitimi gören asistanlarımızdan Dr. Ayten Nesibe ÖZEN ve Dr. Muhammed Ahsen ÖĞRENCİ , ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.
23 Mart 2024

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde uzmanlık eğitimi gören asistanlarımızdan Dr. Ayten Nesibe ÖZEN 21 Mart 2024 tarihinde, ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. Dr. Ayten Nesibe ÖZEN’in uzmanlık sınavında jüri üyesi olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Burcu DİNÇGEZ, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Nefise Nazlı YENİGÜL, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Doç. Dr. Fatma Nurgül TAŞGÖZ, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Doç. Dr. Nergiz KENDER ERTÜRK, , Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği Doç. Dr. Derya KARASU yer aldılar.
Tez konusu  “Maternal Serum ve Servikovajinal Sürüntü Vitamin D-Binding Protein Düzeyinin Preterm Eylemi ve Doğum Zamanını Öngörmedeki Rolü ve Diğer Non-invazif Sistemik İmmün İnflamatuar İndeks Parametreleri ile Karşılaştırılması” olan, Ayten Nesibe ÖZEN Hastanemizde Uzmanlığını alan 435.  Asistanımız oldu.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğimizde uzmanlık eğitimi gören asistanlarımızdan Dr. Muhammed Ahsen ÖĞRENCİ 21 Mart 2024 tarihinde, ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu. Dr. Muhammed Ahsen ÖĞRENCİ’nin uzmanlık sınavında jüri üyesi olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Eğitim Sorumlusu Doç. Dr. Burcu DİNÇGEZ, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Nefise Nazlı YENİGÜL, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Doç. Dr. Feyza BAYRAM, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Doç. Dr. Nergiz KENDER ERTÜRK, , Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği Doç. Dr. Nermin KILIÇARSLAN yer aldılar.
Tez konusu “Ektopik Gebeliği Öngörmede Moleküler Bir Biyobelirteç Olarak Calponin-2 (CNN2)’nin Önemi” Dr. Muhammed Ahsen ÖĞRENCİ Hastanemizde Uzmanlığını alan 436. Asistanımız oldu.

  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 3
  • 2
  • 1