0224 295 50 00
bursaeah1.kalite@saglik.gov.tr
Kalite Yolculuğumuz İçin Önemli Bir Adım

Haberler

 

Sağlık bilimi ve teknolojisi alanında bilgi üreterek, ülkemize ve insanlığa hizmet etmek amacıyla faaliyetlerine başlayan Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde, sağlık hizmetlerinde akreditasyon faaliyetlerini yürütmek amacıyla 2015 yılında kurulan Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) Dünya'da kalite ve akreditasyon faaliyetlerinin çatı kuruluşu olan ISQua'ya (The International SocietyforQuality in Healthcare) üye olmasının yanında  Türkiye'ninsağlık alanında uluslararası markası olmayı hedeflemektedir.

Kalite Yönetim Birimimizin çalışmaları neticesinde Hastane Yöneticimiz Doç Dr. Soner Cander ‘in start vermesi ile Sağlıkta Akreditasyon başvurumuzu yapmış bulunmaktayız.  Bu zorlu ve meşakkatli yolculukta harcayacakları emekleri için şimdiden tüm idarecilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür eder bu yolculukta herkese başarılar dileriz.

Fotoğraf Galerisi

ÖNEMLİ LİNKLER

Önemli linkleri kullanarak bakanlığımız bünyesinde bulunan tüm sağlık kurumlarına ve vatandaşlık hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.