0224 295 50 00
bursaeah1.kalite@saglik.gov.tr
82. UZMANIMIZ AİLE HEKİMLİĞİ KLİNİĞİNDEN

Haberler

Aile Hekimliği  Kliniğimizde uzmanlık eğitimi gören asistanlarımızdan Dr. Yakup AKPINAR  08 Eylül   2016 tarihinde, ihtisas süresi sonunda girdiği uzmanlık sınavını başarıyla tamamlayarak Aile Hekimliği  Uzmanı oldu. Dr. Yakup AKPINAR 'ın uzmanlık sınavında jüri üyesi olarak  Doç.Dr. Hakan DEMİRCİ, Prof.Dr.Nazan BİLGEL, Prof.Dr.Alis ÖZÇAKIR, Doç.Dr.Emin ÜSTÜNYURT ve Uzm.Dr. M.Ahmet HÜNÜK yer aldılar.

     Tez konusu “Acil Servise Başvuran ve Ayaktan Tedavi Edilen Hastaların Aile Hekimlerinden Memnuniyet Durumlarının Europep Ölçeği ile Değerlendirilmesi” olan Dr. Yakup AKPINAR, Hastanemizde Uzmanlığını alan 82 . Asistanımız oldu. Dr. Yakup AKPINAR'ın sınav sonrasında kutlayan Hastane Yöneticimiz Doç. Dr. Soner CANDER "Uzmanlığını alan her asistanımız bizlere ayrı bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Hastalarımızı sağlık hizmeti sunmak onları şifa ile evlerine yolcu etmek bizleri ne kadar mutlu etse de, hastalarımıza hizmet verecek yeni uzmanları kazandırmak da bizlere ayrı bir heyecan vermektedir. Hastanemizin asli görevlerinden olan eğitim görevini başarıyla yapmanın vermiş olduğu huzur ile yorgunluklarımızı unutmakta ve geleceğe umutla bakmaktayız.''diyerek Hastanemizin yeni uzmanına bundan sonraki mesleki yaşamında başarılar dilediler. 

      Dr. Yakup AKPINAR aynı zamanda Aile Hekimliği  Kliniğinden eğitimini  tamamlayarak  uzman olmaya hak kazanan ilk hekimimiz olması  nedeniyle kendisini   ve yetişmesinde emeği geçenleri tebrik ediyoruz. 

Fotoğraf Galerisi

ÖNEMLİ LİNKLER

Önemli linkleri kullanarak bakanlığımız bünyesinde bulunan tüm sağlık kurumlarına ve vatandaşlık hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.